Teambuilding LEO kluba Zrinski Čakovec

LionsHR Adminis... 27 rujna, 2018 - 21:58

16.06.2018. članovi LEO kluba Zrinski Čakovec održali su završno druženje u Lions godini 2017./2018 na gradskim bazenima "Marija Ružić" uz igru mini golfa i druženje, a nastavljeno je u Caffe bar Rok uz utakmicu hrvatske reprezentacije i roštilj.

Na druženju su dodijeljena priznanja, tako je predsjednica LEO District-126 Hrvatska Repalust Marija dodijelila priznanje 100% LEO sa XII. LEO Konvencije Antonio Martinec. A predsjednica LEO klub Zrinski Čakovec Tjasa Licanin je dodijelila priznanja najaktivnijim članovima kluba ove godine - najboljem tajniku Antonio Martinec i najmlađoj članici Lucija Pokrivač.

Za predsjednicu 2018./2019. potvrđena je Ines Bučela, tajnik ostaje Antonio Martinec a rizničar Nina Horvat, za dopredsjednika kluba iduće godine izglasan je Neven Pintarić. Predsjednica Tjasa Licanin ovom je prilikom prenijela predsjednicku znacku novoizabranoj predsjednici Ines Bučela zajedno sa arhivom kluba.

Zahvalnice su dodijeljene i Josip Repalust na nesebičnoj donaciji LEO majica i dvjema volonterkama Katja Koraj i Karin Levačić koje su pomagale pri realizaciji dobrotvornih akcija "Mali dar za pravu stvar" i "Sretna Košarica".

Puno hvala svim članovima kluba ali i zajednice koji su prepoznali naš rad i pomagali nam u realizaciji planova, sami donirali svoje vrijeme ili resurse kako bi pomogli brojnim organizacijama sa kojima smo ove godine surađivali. Godinu smo na završnom druženju završili donirajući plišance Međimurskoj udruzi rane intervencije u djetinjstvu za tombolu. Godina je bila uspješna, a nadamo se da će svaka sljedeća biti sve uspješnija sa više dobrotvornih akcija i povećanjem članstva jer uvijek može i treba bolje!