Svima vama, dragi lionsi Distrikta 126 Hrvatska Sretan Božić i Nova godina

LionsHR Adminis... 4 siječnja, 2014 - 12:47

Jednostavno želim podijeliti božićnu čestitku s vama i zahvaliti pojedinačno svim članovima Kabineta guvernera, svim predsjednicima i dužnosnicima klubova koji nose veliki teret i odgovornost za sveukupni uspjeh našega rada, svim članovima lionsa u našoj domovini, od sjevera do juga, zapada do istoka.

Zahvaljujem prije svega na naporima klubova da jačaju i obnavljaju svoje članstvo, a time i Distrikt u cjelini. Posebno sam ponosna i zadovoljna što ste svoje velike projekte usmjerili prema potrebitima i siromašnima u vrijeme kada nažalost mnoge obitelji, ne samo u Hrvatskoj, već i u svijetu, vode bitku sa siromaštvom, bolešću i gubitkom nade. Naša velika Lions obitelj kroz svoj rad i služenje zajednici, mijenja ovaj svijet i donosi ozračje zadovoljstva, sreće i mira. Hvala svima na tome.

Želim vam u ime Kabineta i svoje osobno ime, sretne i radosne blagdanske dane sa željom da ih provedemo s našim obiteljima i prijateljima, slaveći novi život i novi početak koji donosi više svjetla i mira u naše živote.

Vaša u Lionizmu,

Nada Arbanas

Guvernerica Distrikta 126

Naša snaga za sretniji svijet