Svim članovima Lionsa dostupna zajednička kartica Diners cluba i Lionsa Hrvatske

LionsHR Adminis... 17 travnja, 2013 - 08:02

Od 1988 g. postoji suradnja Diners cluba i Lionsa Hrvatske kroz cobranding suradnju. Svi članovi Lionsa koji potpišu pristupnicu za Lions Diners karticu ili svojoj postojećoj kartici pridodaju i Lions Diners karticu svom klubu kojem pripadaju osiguravaju 1% prihoda od svake potrošnje plaćene na vrijeme preko zajedničke kartice. Navedena sredstva klub će utrošiti u humanitarne svrhe u skladu sa godišnjim programom dodjele pomoći potrebitima.

Članovi se za dobivanje  ove kartice trebaju dogovoriti na klubu te  Predsjednik ili tajnik  treba kontaktirati  g.Feđu Gjukića na dolje navedeni kontakt.

Upisnina i prva godina članstva su besplatne.

Nadam se da će ova vrlo korisna akcija za naše humanitarno djelovanje uroditi plodom.

Tajnik kabineta Zlatko  Janković-Miloš.

Više o ovom projektu pogledajte na prezentaciji u prilogu ove vijesti.

Feđa Gjukić

Account Manager