Susret sa Gradonačelnikom Šibenika i sadnja masline u povodu Konvencije Lionsa i 15 g.djelovanja Šibenskih Lionsa

LionsHR Adminis... 11 lipnja, 2014 - 19:05

U povodu održavanja Konvencije Lionsa Hrvatske na Šibenskom području na Šibenskoj rivi ispod Katedrale Sv.Jakova zasađena je velika maslina.Maslinu su zasadili u ime Distrikta 126 1.viceguverner Dario Bognolo,u ime grada Šibenika Gradonačelnik Željko Burić, u ime LC Domžale iz Slovenije Jure Srhoij, u ime LC Luce predsjednica Marina Miliša i u ime LC Šibenik predsjednik Nikica Širinić.

Ova sadnja masline je organizirana na tragu akcije DG Nade Arbanas za sadnju ruža,maslina ili drugog drveća u gradovima diljem Hrvatske gdje se odvijaju aktivnosti Lionsa.Ovom činu su prisustvovali mnogobrojni Lionsi i građani Šibenika.

Prije sadnje gradonačelnik Šibenika je pozdravio prisutne Lionse i pohvali Šibenske Lionse koji su 15 g.učinili puno dobrih djela i pomogli mnogim potrebitima.Nakon toga 1.viceguverner D-126 je uručio prigodne poklone Lions konvencije i zastavicu DG Nade Arbanas Gradonačelniku i zahvalio na prijemu.