Sportske igre Lionsa u Zadru će se ipak održati

LionsHR Adminis... 11 rujna, 2014 - 15:16

LC Zadar je pokušao organizirati sportske igre Lionsa, ali je odaziv bio iznimno mali pa su one otkazane.

Naši prijatelji, Lionsi iz Slovenije, odmah su bili prijavili dolazak njih više od 20 i otkazivanje igara ih je jako razočaralo. U dogovoru s njima, odlučili smo ipak upriličiti susret, družiti se dva dana i malo se sportski nadmetati. Možete nam se pridružiti, i pojedinačno i klupski, ali nam to morate odmah javiti.

Susret će se održati od 26. do 28. rujna u Zaton holiday resort-u. Smještaj je predviđen u mobilnim kućicama s četiri zvjezdice. Raspolažu s dvije spavaće sobe i dvije kupaonice i predviđene su za tri ili četiri osobe. Cijena za dva puna pansiona ( početak s večerom u petak, 26.9. i završetak s ručkom u nedjelju, 28.9.) iznosi 600 kn  po osobi te uz uobičajene usluge, uključuje  korištenje bazena, boravišnu pristojbu i prilog za humanitarnu akciju.

Prihod humanitarne akcije namijenjen je Luciji Mijolović i Jurici Milinu, mladim Zadranima koji u studenome, u Meksiku,  predstavljaju Hrvatsku na Svjetskom prvenstvu plivača s down sindromom.

Druženje je, dakle, najuže povezano s našom temeljnom aktivnošću – pomaganje.

A uz kupanje i sport, bit će i plesa i zabave.

Želite li, dakle, sudjelovati u svemu ovome javite se što prije!

Tajnica LC Zadar

Davorka Mezić