Službeni posjet VP LCI Barry J.Palmera Republici Hrvatskoj i Lions Distriktu 126 - Hrvatska

LionsHR Adminis... 27 ožujka, 2013 - 20:40

U službeni posjet našem Distriktu 126 i Republici Hrvatskoj od 24. – 26. ožujka o.g. dolazi prvi dopredsjednik LCI Barry J. Palmer iz Australije sa suprugom Anne. Na dužnost predsjednika LCI biti će inauguriran 01. srpnja o.g. na 96. Konvenciji LCI u Hamburgu.

Upriličen je prijem kod Predsjednika RH gosp. Ive Josipovića nadnevka 24. ožujka u 11.00 sati,  nakon čega ćemo obići Centar za rehabilitaciju Silver u Zagrebu, te održati radni sastanak sa lionsima Regije Sjever i produžiti za Split.

U Splitu ćemo istog dana imati radne sastanke sa lionsima Regije Jug i svečanu večeru, a slijedećeg dana 25. ožujka nakon kraćeg obilaska povijesne jezgre Splita, primiti će ga u 11.00 sati Župan splitsko - dalmatinski gosp. Ante Sanader.

Odmah nakon toga, već istog dana nastavljamo put za Dubrovnik gdje ćemo u Neumu nazočiti osnivačkoj skupštini novog lions kluba LC Neum (BiH), a u večernjim satima imati ćemo radni sastanak i svečanu večeru u restoranu „Domino“ sa članovima dubrovačkih lions klubova.

Prijem kod Gradonačelnika Dubrovnika gosp. Andre Vlahušića predviđen je za 26. ožujka u 09.30 sati, a nakon kraćeg obilaska dubrovačke povijesne jezgre nastavljamo put prema Metkoviću, gdje će se u Arheološkom muzeju Narona održati osnivačka skupština novog Lions kluba Metković Narona. Tom prilikom upriličen je prijem kod Gradonačelnika Metkovića gosp. Stipe Gabrića.

Nakon toga, oko 15.00 sati  VP Barry J. Palmer sa suprugom Anne odlazi iz Republike Hrvatske u obilazak lions klubova BiH.

Dragi lionsi, dragi prijatelji,

iz priloženog i sami vidite da je vrlo opsežan program vrlo kratkog  boravka VP Barry J. Palmera  među nama, pa vas molim da se odazovete u što većem broju i iskoristite svaki mogući trenutak da mu u zajedničkom druženju iskažemo dobrodošlicu i našu tradicionalnu gostoljubivost, da ga upoznamo s našim brojnim uspješnim lions projektima, te mu od srca poželimo vrlo uspješnu nastupajuću  predsjedničku lions godinu 2013-2014.

Lijepi pozdrav, slogom do uspjeha.

Vaš Guverner

dragičević potpis.jpg