Sjednica Regije Zapad i obilježavanje osnutka LC Delnice- Gorski Kotar

LionsHR Adminis... 1 listopada, 2018 - 12:07
Slika na aukciji - Claudio Frank

Poštovani Lionsi, dragi prijatelji,

Sa velikim vas zadovoljstvom pozivamo da nam se 13. listopada 2018. godine pridružite na proslavi prve godišnjice našeg Charter-a. Vrijeme brzo prolazi i veseli nas što ćemo se još jednom sa svima vama družiti u prekrasnom planinskom centru Petehovac u Delnicama. Početak druženja biti će 2. sjednica regije Zapad s početkom u 14 sati. Nakon toga, u 15 sati, slijedi ručak. Cijena ručka je 120 kn po osobi (piće nije uključeno), u cijenu je uračunat prilog za donatorsku akciju za pomoć g. Antonu Crnkoviću koji je slabovidan i prigodom obilježavanja međunarodnog dana bijelog štapa koji se obilježava 15. listopada. Tijekom ručka biti će organizirana aukcija slika naših poznatih slikara (Claudio Frank i Žana) i jednog vikend aranžmana u Gorskome kotaru za dvije osobe. Pozivamo vas da se u skladu sa vašim mogućnostima uključite u aukciju kako bismo dali što veći doprinos olakšanju života g. Tonija Crnkovića.

Unaprijed se zahvaljujemo svima na odazivu!

Svjesnost je svjetlost!

Služimo,