Sinoć je u Puli održana svečanost zatvaranja Lions kampa mladih

LionsHR Adminis... 26 srpnja, 2016 - 12:47

Sinoć je u Puli održana svečanost u povodu zatvranja Lions kampa mladih.U glavnoj ulozi su bili kamperi koji su prikazali dostignuća i vještine koje imaju od prije, a i neke koje su stekli ili naučili u kampu mladih u Puli tijekom 10 dana boravka. Bilo je na programu lijepih dueta i solo pjevanja, a i jedna zborska izvedba pjesme koju su kamperi naučili u kampu.Osim toga jedan polaznik iz Litve je pokazao svje akrobatske vještine, a svi skupa su napravili prezentaciju slika iz kampa koja pokazana na ekrenu.Nakon prikaza njihovih dostignuća prišlo se dodjeli diploma svakom sudioniku kampa i njihovim mentorima uz par riječi koje impresije nose iz kampa, Istre i Hrvatske. danas  26.07. kamperi napuštaju našu zemlju i vraćaju se svojim obiteljima puni dojmova o onome što su doživjeli u 17 dana boraveći u Hrvatskoj.Sretan im put i do nekog sljedećeg viđenja.