Sandra Jagodin nova-stara predsjednica LC Poreč

LionsHR Adminis... 24 travnja, 2013 - 18:44

Primljeno 5 novih članova u klub - sada nas je četrdeset

Sinoć je u Poreču održana  skupština LC Poreč kojoj je prisustvovalo 29 članova kluba na kojoj je podnesen izvještaj o radu kluba u god.2012/13 koja je jedna od najuspješnijih godina u povijesti kluba za što je zaslužna naša mlada Predsjednica koja je uspješno vodila svoj tim.Osim realizacije svih programom predviđenih akcija klub je u ovoj godini primio 13 novih članova od kojih je jučer njih 5 dobilo certifikate i Lions značke.Danas klub broji 40 članova što je za mali Poreč veliki uspjeh.Tako uspješna ekipa je u nešto izmjenjenom sastavu izabrana da i dalje vodi klub.

Nakon skupštine je održano druženje na kojem je novi član poznati vinar Poletti počastio svojim vinom a nekoliko članica kolačima i istarskim aperitivima.