Rezultat zajedničke akcije varaždinskih Lionsa i Rotarijanaca: Senzorna projekcija u Varaždinu

LionsHR Adminis... 5 ožujka, 2018 - 22:14

U subotu 10.veljače 2018.godine u kinu Gaj u Varaždinu održana je prva od četiri besplatne senzorne projekcije u ovoj godini a koju organizira „Udruga za ranu intervenciju Varaždinske županije“ i „Filmsko-kreativni studio VANIMA“ koji su ujedno i realizatori programa uz pomoć POU-a Varaždin, odnosno kina Gaj.

Cijeli program radionica bit će realiziran doniranim sredstvima New Century Lions Cluba Varaždin Millenniuma, Rotary Cluba Varaždin 1181, Rotaract Cluba Varaždin i Interact Cluba Varaždin 1181, a koja su prikupljena na zajedničkoj humanitarnoj akciji "Zdrava djeca za bolesnu djecu" na Adventu u Varaždinu tijekom prosinca 2017., te donirana Udruzi za ranu intervenciju Varaždinske županije.

Prije same projekcije, realizatori programa uručili su prigodne poklone predstavnicima Lions i Rotary kluba te im još jednom zahvalili na donaciji koja im je omogućila provedbu samog programa.

Projekcija je bila vrlo dobro posjećena od strane djece i roditelja, a senzorna radionica održana je nakon projekcije animiranog filma „Žabac Regi'“ za svu zainteresiranu djecu.

NCLC Varaždin Millennium