REKETOM ZA REKET-HUMANITARNI TENIS TURNIR U ĐAKOVU

LionsHR Adminis... 13 rujna, 2011 - 12:00
SA PROŠLOGODIŠNJEG TURNIRA

U trenucima kada dani odmora i razbibriga polako prolaze, a svakodnevne obveze pritišću dolazi vrijeme za ponovna druženja i Lions aktivnosti.
U našem klubu već duže vrijeme organiziramo sportsko natjecanje koje okuplja sestre i braću Lionse. Kako je tenis jedan od adekvatnijih rekreativnih sportova za ispunjenje cilja odlučili smo pokrenuti otvoreno tenisko druženje regije Istok, pod geslom „Reketom za reket“.
Cilj nam je prikupiti sredstva za pokroviteljstvo namjenjeno najperspektivnijem djetetu mlađe dobne skupine iz redova TK Đakovo. Na raspolaganju nam je prekrasan prostor teniskog kluba Đakovo sa svim pratećim prostorima (toaleti, kupaonice, kuhinja) u vrlo ugodnom okruženju. Iskreno se nadam da će ovaj poziv naići na dobar odaziv i da će spoj ugodnog druženja i dobre volje rezultirati uspjehom kao i mnogo puta do sada. Prijave, molim, poslati što ranije, a najkasnije do 20. rujna kako bi organizacija bila olakšana. Turnir se održava 24. Rujna 2011. s početkom u 10,00 sati.
Molim da se ova obavijest prenese zainteresiranima da akcija i druženje što bolje uspiju.
Kontakt: Roland Kolarević ; roland.kolarevic@os.t-com.hr   ; 091-506-4896