Regija Istok- Lionsi s ljubavlju za SOS Dječje selo Ladimirevci

Slika korisnika Dajana Gašo-Sokač
Dajana Gašo-Sokač 9 prosinca, 2023 - 22:30

Uspješno je realizirana, sad već tradicionalna akcija pod nazivom LIONSI S LJUBAVLJU ZA SOS DJEČJE SELO LADIMIREVCE, koju je i ove godine inicirao LC Mursa, a uključili su se svi Lions klubovi Regije Istok. Djeca smještena u SOS Dječjem selu Ladimirevci svoje su želje izrazila putem crteža, a želje smo im i ove godine ispunili. U sklopu akcije Lionsi su obradovali 78-tero djece smještenih u 16 kuća.
Članove Lions klubova Regije Istok dočekao je direktor SOS Dječjeg sela Ladimirevci Zoran Relić koji se zahvalio svim lionsima Regije Istok i njihovim prijateljima koji su se uključili u akciju i došli u SOS selo donoseći darove za djecu. Svim okupljenima obratila se Dajana Gašo-Sokač predsjednica Zone I i Mursica, potom Vjeran Bogović Predsjednik Regije Istok. Na kraju se okupljenima obratio Guverner Milorad Stanić koji je podijelio svoje dojmove i zadovoljstvo ovako velikom akcijom u koju se uključuju svi lionsi Regije Istok. Za glazbeni program unatoč hladnoći pobrinuo se tamburaški sastav OŠ Matije Petra Katančića Valpovo.
Smijeh i veselje djece, toplina i ljubaznost SOS mama, SOS teta, dobrodošlica i druženje uz kolače koje su ispekle mame i tete napunila su srca svima koji su bili u SOS Dječjem selu Ladimirevci.
Lionsi su druženje s Guvernerom nastavili u restoranu Jelengrad.

LC MURSA, LC OSIJEK, LC KUNE OSIJEK, LC GEA OSIJEK, LC WALDINGER OSIJEK, LC DRAVA OSIJEK, LC ĐAKOVO, LC BUGE ĐAKOVO, LC VALPOVO-BELIŠĆE, LC SLAVONSKI BROD, LC BROĐANKE SLAVONSKI BROD, LC BELI MANASTIR, LC SLATINA, LC VUKOVAR, LC VINKOVCI, LC MIHAEL DONJI MIHOLJAC, LC NAŠICE