Raznovrsne aktivnosti u Lions kampu mladih u Zaostrogu

LionsHR Adminis... 15 srpnja, 2014 - 15:24

Dvadeset pet mladih iz 15 zemalja svijeta se nakon boravka u obiteljima diljem Hrvatske od 1.7. do 9.7. uputio u Zaostrog na zajedničko desetodnevno druženje u Lions kampu. Nakon okupljanja svih sudionika prvi dan službeno smo otvorili kamp i igrali igre upoznavanja. Slijedećih dana  su nam aktivnosti bile vezane uz promjenjivo vrijeme. Tako smo: izrađivali mirisnu sol za kupanje i sapune pod vodstvom Sanje Šutić, prof. Biolog.i kem., upoznavali različite zemlje sudionice kampa (Italiju, Ukrainu, Poljsku, Tursku, Dansku, Švedsku, Norvešku, Finsku, Njemačku, Austriju, Belgiju, Izrael, Meksiko, Nizozemsku i Švicarsku) kroz prezentacije, upoznali se sa Lions i Leo organizacijom, kroz radionicu slijepih naučili kako pomoći slijepoj osobi, planinarili do starog sela Podaca i u organizaciji Udruge Štrada probali ribu na gradele i napravili karaoke-disco party,kupali se i sunčali(malo) jer je bila kiša.

Više govore slike u prilogu

Barbara Milčić.