Proslava 25.godina Lionisma u Dubrovniku je protekla u dobrom raspoloženju-u petak prva večer

LionsHR Adminis... 29 listopada, 2015 - 20:43

U sklopu proslave 25.god lionisma u Hrvatskoj naši dragi domaćini su se potrudili i uspjeli organizirati dva predivna druženja Lionsa Hrvatske,Makedonije i Italije, a i IP Predsjednik nije ostao ravnodušan na pozive na ples i zabavu.

Prvu večer u Hotelu Grand Park zabavljao nas je izvrstan trio koji je oduševio sa poznavanjem Makedonskog melosa, a kada su stigli lions prijatelji iz Italije zabava je bila na vrhuncu sa talijanskim kanconama.netko je napisao ako hoćeš zabavu pozovi Makedonce i ne stišavaj Talijane.Ali ni naše snage na čelu sa slavoncima nisu ostale dužne.Sve u svemiu bilo je dobrog raspoleženja na sve sttrane cijelu večer.

Drgu večer LC Sveti Vlaho svečanom večerom obilježio je svojih 25.godina djelovanja.Bez puno protokola omogućio je svakom tko je htio da se obrati i čestita godišnjicu što su mnogi klubovi i učinili prigodnim poklonima i donacijama za maketu za slijepe na ulazima u stari grad što je nova akcija Svetog Vlahe.U nastavku večeri bilo je obilje dobre muzike i plesa, a proslavljena su i dva rođendana Dolores iz Sv.Vlaho i Radojke iz Salone.

Kraj je bio posebno emotivan.Ali neka slike o tome govore.Hvala članovima Svetog Vlahe na ljubaznosti,organizaciji i predivnom doživljaju koji nosimo u srcima iz Dubrovnika.To je Lionisam.