PROIZVOD VIŠE - LIONS KLUB ZRINSKI ČAKOVEC

LionsHR Adminis... 2 prosinca, 2013 - 10:21

U subote 30.studenog u nekoliko trgovačkih centara u Čakovcu i Donjem Kraljevcu održana je akcija "Proizvod više". Već četvrtu godinu za redom čakovečki Lions klub Zrinski prikuplja hranu i potrebštine za međimurske obitelji slabijeg imovinskog stanja.

Ovogodišnja akcija više je nego uspjela, prikupljeno je mnogo hrane i higijenskih sredstava koje će biti podijeljene potrebitim obiteljima iz evidencije Grada Čakovca i Međimurske županije. Osim članova Lions i Leo kluba, u akciji su sudjelovali i župan Međimurske županije Matija Posavec, njegovi zamjenici Sandra Herman i Zoran Vidović, gradonačelnik Grada Čakovca Stjepan Kovač, te zamjenici Mario Medved i Romano Bogdan, koji su zajedno s nama u čakovečkim Plodinama animirali ljude da pomognu potrebitima.

Brojni građani svojim su se prilozima, osim u Plodinama u akciju uključili i u Konzumu, Sparu, Mercatoru te Metssu u Donjem Kraljevcu. Ukupno je prikupljeno namirnica i potrepština vrijednosti nekoliko tisuća kuna, koji će obiteljima biti dostavljeni ovih dana.