„Probudimo nadu" za Splitsku pedijatriju

LionsHR Adminis... 28 svibnja, 2013 - 08:28

U Domu Hrvatske vojske u Splitu, u petak 24. svibnja 2013. održana je splitska premijera predstave "Bobočka" u izvedbi naše poznate glumice Ecije Ojdanić.

Predstavu su organizirali LC Trogir - Branch Club Split Grgur, a s ciljem prikupljanja sredstava za kupovinu uređaja za provođenje terapijske hipotermije namijenjen Jedinici intenzivnog liječenja djece KBC Split.

Predstava je izazvala izniman interes u Splitu, a tome svjedoči i činjenica da su na njoj bili ministar uprave RH Arsen Bauk, predsjednik odbora za gospodarstvo Hrvatskog sabora g. Srđan Gjurković, župan Splitsko-dalmatinske županije g. Ante Sanader te kandidati na predstojećim izborima za gradonačelnika Grada Splita i župana Splitsko-dalmatinske županije.

Akcija "Probudimo nadu" se nastavlja, a količina novca koja nam nedostaje za kupovinu željenog uređaja je sve manja...