Priredba "Varaždin do Meksika"

LionsHR Adminis... 19 kolovoza, 2010 - 15:50

Humanitarno zabavno druženje članova Lions kabineta, članova klubova i njihovih prijatelja u atriju Županijske palače, barokne građevine iz druge polovice 18. stoljeća. Zanimljiv program između ostaloga uključuje slikovito upoznavanjes Ferdinandom Konšćakom, važnim varaždinskim misionarom i istraživačem Kalifornije (Meksiko) iz prve polovice 18. stoljeća. Prisutni će se zatim moći okušati u pripremanju sangrije ,osvježavajućeg pića posluživanog u Meksiku. Za veselu i zabavnu atmosferu pobrinut će se naši „Kavaliri “i mariachi sastav „El Combo“ izvedbom varaždinskih, zagorskih i meksičkih  pjesama, a po želji i ostalih.
Vse bu to uz dobru papicu i kapljicu, od gemišta do tequile, od štrukli do burrita.

vaš guverner

Nikola Plavec

Ulaznica je 200 kn, za Leo članove 100 kn.

Informacije i prijave: Damir Huljev,098 379194, dhuljev@infodesign.hr