Priključimo se akciji ONE SHOT, ONE LIFE – kupovini cjepiva protiv ospica

LionsHR Adminis... 6 lipnja, 2013 - 21:09

Dragi Lionsi prijatelji,

pozivamo vas da se vaši klubovi odnosno svi članovi Lionsa u Hrvatskoj, nas 1450 priključimo akciji LCI-a i fondacije Bill & Melinda Gates Foundation.

Svaki član lionsa bi svojim prilogom od najmanje  6 kn koliko stoji jedno cjepivo za ospice pomogao cijepljenju djece diljem svijeta kojima to do sada nije omogućeno i time spriječilo obolijevanje djece od sljepoće,oštećenja mozga i sluha ,a ponekad i smrti.

LCI i navedena fondacija na  su postigli dogovor na 2$ od Lionsa fondacija će dati 1$,sa tim dogovorom plan je skupiti 15.000.000 $ i spasiti isto toliko djece od mnogih bolesti zato što nisu cijepljeni.

Stoga molimo da svi klubovi stave ovu temu na sastanak kluba i da podrže ovu akciju.

Sav prikupljen novac od članova treba uplatiti na pod račun distrikta i to na broj KOD PBZ 2340009 -1510243179  sa pozivom na broj 2222.Sva tako prikupljena sredstva bit će o jednom trošku uplaćena u LCIF i stime ćemo bitno smanjiti troškove uplate sredstava i spasiti još života.

U očekivanju odaziva svih članova na ovu akciju sa rokom do 31.12.nadam se potpunom uspjehu.

U skladu sa našim sloganom

Slogom do uspjeha najljepše vas pozdravljam

tajnik kabineta  Zlatko Janković-Miloš.