Prijavite se za Lions regatu "Jedrima protiv droge" Murter 22.

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 21 listopada, 2021 - 09:28

Dragi Lionsi i Leići,

S veseljem Vas pozivamo na sudjelovanje na našoj 23. tradicionalnoj humanitarnoj međunarodnoj regati „Jedrima Protiv Droge“, koja će se održati u razdoblju od srijede do subote, 20.-23. travnja 2022. godine.

Nakon dvije otkazane regate u 2020. i 2021. očekujemo do sada najveći odaziv kako domaćih tako a pogotovo inozemnih posada zbog velikog rasta popularnosti Distrikta 126 Hrvatska među europskim Lionsima kao domaćina slijedećeg Lions Europa Foruma.

Zbog rasta cijena najma jedrilica smo nakon više godine bili prisiljeni podići startnine u odgovarajućem iznosu.

Registrirati se možete odmah na ovaj link: Lions regata D-126 Hrvatska 2022. prijava za Regatu (google.com)

(važna obavijest: nemojte se registrirati preko linka na facebook profilu regate – to je za inozemne posade u EUR-ima)

Za sva detaljna pitanja  Vam, kao i uvijek rado stojimo na raspolaganju.

Vaš Organizacioni Odbor!

Đek Šurija                                            Dražen Melčić                                    Zlatko Janković Miloš

Predsjednik OO                                 Dopredsjednik OO                           Tajnik OO

Jack.surija@gmail.com                   drazen.melcic@gmail.com           tajnik@lions.hr