Prezentaciju za potencijalne nove članove LC Agram održao guverner D-126 Dražen Melčić

LionsHR Adminis... 26 studenog, 2015 - 08:26

Prezentaciju za potencijalne nove članove LC Agram održao guverner Dražen Melčić

LC Agram vraća staru slavu i okuplja novo, kvalitetno članstvo uz svesrdnu pomoć Distrikta i guvernera Dražena Melčića koji je održao nadasve zanimljivu prezentaciju povijesti nastanka lionisma u svijetu, Hrvatskoj, predstavio sve značajnije akcije Distrikta u posljednje vrijeme, ideju i duh lionisma, u nadasve ugodnoj atmosferi salona Zagreb u hotelu Sheraton. U izvanrednoj atmosferi uz puno pitanja i razgovora druženje je potrajalo skoro tri sata. Sastanku je nazočio i prvi viceguverner Goran Šarić, te Rebeka Mesarić Žabčić, predsjednica Zone I sjever. Raspravljalo se i o predstojećoj akciji LC Agram - Božićnom koncertu pijanista Vite Ivanjeka u velikoj dvorani hotela Sheraton koja će se održati u srijedu 16.12.2015., uz prigodni domjenak poslije koncerta te uz animaciju jazz tria za dobru atmosferu, po cijeni 180 kn. Ograničeni broj ulaznica je još dostupan (lcagram@gmail.com).