Predstavljamo nove web, mrežne stranice Lions cluba Osijek

Slika korisnika DINKO BUKVIĆ-BULJUBAŠIĆ
DINKO BUKVIĆ-BU... 2 prosinca, 2023 - 17:22

Ako netko traži informacije o Lions klubu, prvo će istražiti klub na internetu. Zbog toga je poželjno da svaki klub ima atraktivnu, informativnu web stranicu. Kvalitetna web stranica omogućuje da svoje članove i zajednicu klub obavještava o projektima na kojima radi, istovremeno promovirajući aktivnosti kluba i regrutirajući nove članove.

Lions klub Osijek je na inicijativu drugog potpredsjednika i administratora kluba Dinka Bukvić-Buljubašića izradio nove internetske stranice na kojima je predstavio kompletnu djelatnost ovog, jednog od najstarijih klubova u okviru našeg Distrikta. Adresa nove mrežne stranice kluba je www.lionsosijek.com.

Na stranicama se mogu pronaći osnovni postulati i temelji lajonizma, pregled bogate povijesti samog kluba, kontakt obrazac kluba te aktivnosti i projekti kluba. Predložene su i  osnovne poveznice, linkovi na druge povezane mrežne stranice.

Web stranica je odraz svoga kluba, služi kao promocija rada kluba, povijesti i  tradicije kluba, ona se mijenja i živi s klubom, njegovim članovima i aktivnostima.

Mnogobrojni tekstovi na Lions Clubs International mrežnim stranicama potiču sve Lions klubove da uspostave prisutnost na internetu. U tu svrhu nude i smjernice onima koji osjećaju da imaju iskustvo ili znanje potrebno za izradu web stranice svog kluba. Web stranica Lions Cluba Osijek je nastala u potpunosti na temeljima navedenih smjernica kako u pogledu korištenih fontova, boja, logoa tako i u pogledu strukture i samog sadržaja stranice.

U klubu se nadaju da će web stranica www.lionsosijek.com poslužiti kao relevantan izvor informacija o klubu, povijesti kluba i projektima kako medijima tako i potencijalnim budućim članovima kluba.

Također i da će pomoći u širenju ideje lajonizma kao i potaknuti druge klubove okruženja na slične aktivnosti i  umrežavanje.

Članovi kluba se posebno zahvaljuju PDG Šimi Nevidalu koji je kao jedan od charter članova, članova osnivača kluba sustavno čuvao i prikupljao tekstove i fotografije o radu kluba osnovanog 1992. godine bez kojih ova novonastala intretnetska stranica kluba ne bi bila moguća.

Za kraj što drugo nego pozvati sve da posjete stranicu kluba www.lionsosijek.com

Služenje i ponos!