Predsjednica RH Kolinda Grabar - Kitarović susrela se sa sudionicima XX.jubilarne Lions regate u Murteru

LionsHR Adminis... 25 travnja, 2018 - 23:43

Predsjednica Republike Hrvatske se susrela sa sudionicima XX.jubilarne Lions regate "Jedrima protiv droge"

U sklopu XX. Jubilarne humanitarne regate „Jedrima protiv droge“ sudionici regate na čelu sa DG Mladenom Kajganićem su se na glavnom Murterskom trgu susreli sa Predsjednicom Republike Hrvatske Kolindom Grabar - Kitarević koja je pokroviteljica Lions regate. U kratkom obraćanju Guverner D-126 Hrvatska Mladen Kajganić je zahvalio Predsjednici na pokroviteljstvu nad regatom i na podršci koju je dala našim nastojanjima da u jubilarnoj godini regata postigne zapažene rezultate , što se i ostvarilo sa 45 posada i preko 400 učesnika iz 17 zemalja.

Na koncu kratkog susreta prisutni lionsi iz više klubova i zemalja su se slikali sa Predsjednicom.