Predsjednica RH Kolinda Grabar Kitarović prihvatila pokroviteljstvo nad jubilarnom XX. Regatom "Jedrima protiv droge"

LionsHR Adminis... 1 ožujka, 2018 - 18:06

Čast nam je objaviti da je predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović prihvatila pokroviteljstvo nad jubilarnom XX. regatom Lions cup "Jedrima protiv droge" koja će se održati u murterskom akvatoriju  u razdoblju od 20. do 22. travnja 2018. godine.

Naša je regata ove godine jubilarna  - organizira se dvadeseti put,  pa je zbog toga  našoj Lions organizaciji  posebno značajna. Očekujemo gotovo 50 posada iz cijeloga svijeta s više od 400 sudionika . Po tome je naša regata najveća međunarodna akciju lionsa u Europi u organizaciji Lions Distrikta - 126 Hrvatska. Na regati će sudjelovati pored velikog broja posada iz Hrvatske i  lionsi iz Njemačke, Italije, Rumunjske, Austrije,Makedonije, Srbije i Slovenije, a ove će nam se godine  po prvi put pridružiti i lionsi Švedske i Albanije te Lionsi iz dalekoga Japana.

Time više nam je drago što je predsjednica Republike Hrvatske prepoznala značaj ove akcije i prihvatila se pokroviteljstva na čemu joj se zahvaljujemo.