PREDAVANJE O OVISNOSTI ZA MLADE VATERPOLISTE U ORGANIZACIJI LIONS KLUBA SPLIT

LionsHR Adminis... 3 ožujka, 2017 - 09:21

PREDAVANJE O OVISNOSTI ZA MLADE VATERPOLISTE U ORGANIZACIJI LIONS KLUBA SPLIT

LC Split, OVK POŠK, Liga za borbu protiv ovisnosti i Javna ustanova športski objekti Split zajedno u edukaciji protiv ovisnosti

U organizaciji LC Split, OVK POŠK, Lige za prevenciju ovisnosti i Javne ustanove športski objekti Split održano je 20. veljače 2017. godine u dvorani Športskog centra Gripe predavanje "Što je to ovisnost". Predavanje je bilo namijenjeno mladim vaterpolistima svih kategorija kluba, njihovim roditeljima, trenerima i upravi kluba. Nakon sadržajnog predavanja koje je održala predsjednica Lige Josipa Kokorić Tomašević, razvila se zanimljiva diskusija o ovoj intrigantnoj i vrlo aktualnoj društvenoj temi. Interes koji je razvila ova problematika među slušateljima potaknula je organizaciju još jednog predavanja, posebno namijenjenog trenerima.