Pozivate se na susret Guvernera Italije,Slovenije i Hrvatske

LionsHR Adminis... 19 veljače, 2017 - 16:06

Dragi Lions prijatelji,

U petak 17.Veljače 2017 održat će se susret  guvernera i predstavnika triju  bratimljenih distrikta, D - 129 Slovenija, D - 126 Croatia i D - 108 Ta2 Italia.

Sva tri Distrikt guvernera DG Gregor Pajić, DG Goran Šarić i DG Gianni Dovier pozivaju vas na druženje pod nazivom Concerto del’’amiiciiziia (Koncert prijateljstva) koje je organizirano na prekrasnom imanju:

AZIENDA AGRICOLA CASTELVECCHIO,  via Castelnuovo 2 - Sagrado Gorizia, Italia.

POČETAK DOGAĐANJA JE U 18 SATI.

PROGRAM DOGAĐANJA:

- Pozdravni govori guvernera;

- Koncert:

- Duo flauta i violoncelo, Sara Clanzig, flauta - Luca Cividino, violoncelo;

-  String Quartet Chagall, Paolo Skabar, violin - Matteo Ghione, violin; Jacopo Toso, viola - Ilsu                 Güreşçi, cello.

- Svečana večera.

Cijena večere € 30 po osobi.

Obzirom na iskustva koje imamo sa takvih događanja to su događaji koji se jako dugo pamte. Ako ne želite propustiti takav susret, možete se javiti na mail: ljonjic@inet.hr ili cell.: 0915324792 ili direktno našem DG Goranu Šariću na mail: goran.saric@enodis.hr ili cell: 098458609.

Zbog organizacijskih potrebe broj sudionika bi se trebao znati završno do srijede 10. veljače pa vas molimo da se do tog roka prijavite da ćete doći na događanje.

DG Goran Šarić                                                                   Leo Jonjić,član LC Lovran