Pozivate se na 3.Humanitarnu šparogijadu LC Hvar

LionsHR Adminis... 10 travnja, 2017 - 22:08

Pozivate se na 3.Humanitarnu šparogijadu LC Hvar

Pozivamo sve Lionse Hrvatske i njihove prijatelje da dođu u Hvar na 3. Šporogijadu u organizaciji LC Hvar u subotu 08.travnja 2017 g.

Program Šparogijade:

- Polazak trajekta iz Splita za Stari Grad u 8,30 sati. Linijskim
busom iz trajektne luke u Starom Gradu stiže se u grad Hvar u 10,50
sati.
      - 12,oo sati u gradskoj loggi i hotelu Palace počinje

TREĆA HUMANITARNA ŠPAROGIJADA

Tom će prilikom predsjednik LC Hvar Nikola Karković i Guverner D -126 Goran Šarić odvojiti minutu,dvije za obraćanje.Za sve članice i članove obvezna je značka na reveru a pri ulazu u Loggiu plaća se ulaznica od 70,oo kuna.Za taj iznos može se dobiti: aperitiv, juha,glavno jelo i kolači - naravno sve od šparoga. Šparoge su hvarske,svježe ubrane i pripremljene od osam ponajboljih hvarskih kuhara. Za navedeni iznos dobije se i piće. Od pića pored sokova i vode biti će flaširanih vina od najboljih hvarskih vinara i vina donirana od članova LC Hvar. Glazbena kulisa su otočke klape. Biti će i lutrije, a dobici su hvarske šparoge. Biti će još ugodnih iznenađenja.

- Povratak za Split: 16,3o sati Hvar - Stari Grad (bus) i u17,30 sati trajekt za Split.

Očekujemo vas u Hvaru

Za LC Hvar Damir Carić