Pozivamo vas na Lions cup regatu „Jedrima protiv droge“

LionsHR Adminis... 3 lipnja, 2012 - 18:32
Nagrađeni na regati 2010 godine

Dragi Lionsi i Leići
u skladu sa našim programom pozivamo vas da prisustvujete 01. i 02.06.2012.G. na Lions regati D-126 Lins cup "Jedrima protiv droge" koju  po XIV. put organizira naš Distrikt.
Ova regata pored takmičarskog ima i humanitarni karakter, jer se prikupljaju sredstva za financiranje udruga koje se bave prevencijom u borbi protiv droge u našoj zemlji.

Ove godine veliku čast učinio nam je Predsjednik Republike prof.dr.Ivo Josipović prihvativši pokroviteljstvo nad našom regatom.
Osim ovih značajki ova regata će biti i mjesto susreta i druženja Lionsa Slovenije,Italije,Mađarske sa Hrvatskim Lionsima i Lionsima Poreča.
Nastojat ćemo biti dobri domaćini svima koji dođu u Poreč na ovu značajnu akciju, a žele se i ugodno družiti uz bogat program uz regatu.