Pozivamo vas da prisustvujete otvorenju izložbe Poster mira

LionsHR Adminis... 19 studenog, 2017 - 18:33
Poštovani!

Pozivamo vas da prisustvujete otvorenju izložbe koju tradicionalno organizira Međunarodna udruga Lions klubova, District 126 Hrvatska, LC Mursa iz Osijeka.

16. studenoga 2017. u 19:00 sati u Atriju Muzeja Slavonije (Arheološki muzej,Tvrđa)

otvara se

izložba radova učenika osnovnih škola iz cijele Hrvatske, pristiglih

na natječaj POSTER MIRA pod motom

„Budućnost mira“

Izložbu će otvoriti o važnosti sudjelovanja djece osnovnih škola na natječaju za Poster mira govoriti guverner Distrikta 126 Mladen Kajganić, pastguvernerica Nada Arbanas, predsjednica Povjerenstva za Poster mira Irella Bogut i predsjednica LC Mursa Marija Alikavazović.

svečanom dijelu programa sudjeluje Vokalni ansambl Brevis pod vodstvom izv.prof.dr. sc. Antoanete Radočaj-Jerković, studenti 2. godine Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti i prof. art. Mira Perić te učenici osnovnih škola s prigodnim programom.

Nakon svečanog otvorenja izložbe,pridružite nam se na prigodnom domjenku.

Srdačno vas očekujemo!

Osijeku, 10. studenoga 2017.

Predsjednica LC Mura
Marija Alikavazović

Sponzori događanja: Muzej Slavonije, Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti i Glazbena radionica mladih Polifonija Osijek