Poziv za prijavu za odlazak na Konvenciju u Chicago - do 25.12.

LionsHR Adminis... 26 veljače, 2017 - 14:42

Dragi Lions prijatelji,

U sklopu ove vijesti i aktualnosti u datotekama se nalazi ponuda agencije Elite iz Dubrovnika za putovanje na 100-tu Konvenciju Lionsa svijeta na kojoj će se ujedno i proslaviti 100-ta obljetnica postojanja i djelovanja Lionsa u svijetu što je jedan od najznačajnijih događaja u povijesti LCI.

Kako mi je pripala čast da ću na toj Konvenciji biti promoviran u guvernera D-126 Hrvatska izuzetno bi mi bilo drago da  Lionsi iz našeg Distrikta na događanjima koja se organiziraju uz Konvenciju, a naročito na paradi naciji budu u što većem broju.

Kako je putovanje na konvenciju potrebno puno ranije planirati molim vas da se što prije , ali najkasnije do 25.12.2016 g. prijavite na mail ili brojeve telefona iz ponude.

Za sva dodatna pitanja molim vas da se obratite Bori Aleksiću iz LC Sv.Vlaho Dubrovnik

na tel.091/220 01 06 ili na mail boro.aleksic@elite.hr  koji će koordinirati sve aktivnosti oko putovanja i programa.

Nadam se vašem odazivu i viđenju u Chicagu, uz najsrdačnije pozdrave.

1.viceguverner D-126 Mladen Kajganić