Poziv na radnu akciju LEO kluba Zagorje

LionsHR Adminis... 26 kolovoza, 2015 - 16:05

Dragi LIONS /LEO prijatelji,

LEO Klub Zagorje počinje sa provedbom svojeg projekta „Vježbanjem pokrenimo grad – izgradnja Street Workout parka“ u Krapini.  Projekt je financijski podržan kroz natječaj „Naš doprinos zajednici“ Zaklade za partnerstvo i razvoj civilnog društva iz Pule te grada Krapine. Najveće prednosti takve vrste parka su što je taj način vježbanja potpuno besplatan, izuzetno je atraktivan te učinkovit za kompletnu muskulaturu. Uz to je dodatan sadržaj za kvalitetno provođenje vremena namijenjen za mlade.

Izgradnja Street Workout parka u Krapini sastoji se od tri faze gdje će u konačnici biti izgrađen park sa pet sprava.

Prva faza je iskop zemlje za temelje i priprema za betoniranje podloge za sprave.

Druga faza se sastoji od betoniranja temelja te pripreme za montažu sprava.

Treća faza je montaža sprava i  svečano otvorenje parka.

Ovim putem pozivamo Vas da nam se pridružite u radnoj akciji u subotu, 29.kolovoza s početkom u  9h u sportskom centru "Zagorec", u Krapini gdje će članovi LEO kluba Zagorje zajedno sa mladim Krapinčanima započeti prvu fazu izgradnje parka.

Uz radnu akciju biti će održano i druženje članova LEO kluba Zagorje sa mladim Zagorcima uz zakusku i zagorsku kapljicu.

Za sva dodatna pitanja, molim Vas da se javite Jurici ( juvincelj@gmail.com , 091/3735070)

Mi služimo!

Nikola Grđan