Poziv guvernerice Nade Arbanas za uključivanje u akciju prikupljanja pomoći najugroženijima na poplavljenim područjima

LionsHR Adminis... 18 svibnja, 2014 - 12:44

Dragi Lionsi i Leići,

Svjedoci smo katastrofalne poplave u Brodsko-posavskoj i Vukovarsko-srijemskoj županiji.  Poplava kakva se ne pamti na ovim prostorima, uništila je imovinu ionako osiromašenih seljaka, pogođenih nizom nepogoda u posljednjih nekoliko godina. Dovoljno je svima nama vidjeti ljude s vrećicama u rukama i prisjetiti se onih strašnih vremena progonstva i rata, dvadesetak godina unazad. Tada smo bili solidarni i pomagali jedni drugima. Znam i sigurna sam da ćemo mi lionsi opet dati sve od sebe i pomoći tim nesretnim ljudima.

Mi služimo.

Organizirajte se po klubovima i zonama, imenujte koordinatore, povežite se s Leo klubovima, Crvenim križem i Caritasom  i prikupite najosnovnije potrepštine:  hranu, odjeću, deke, posteljinu, higijenu. Sve je dobrodošlo. Kod kuće imamo toliko korisnih stvari koje rijetko ili uopće ne koristimo. Podijelimo ih potrebitima!

Velika zahvala Leo Distriktu i Lions  klubovima koji su se već organizirali i poslali pomoć.

Vaša

Nada Arbanas

Guvernerica Distrikta 126 Hrvatska

Naša snaga za sretniji svijet