POZDRAVNO PISMO SANJE PAPRENJAK IPDG D - 126

LionsHR Adminis... 5 srpnja, 2019 - 12:33
Dragi moji lions prijatelji, dragi moji suradnici u guvernerskoj godini 2018./2019.!
Dragi prijatelji lionsa!
 Danas vam se obraćam kao IPDG (Immediate past district governor), ponosna i zadovoljna razdobljem koje je iza mene. Godina je bila iznimno zanimljiva, dobro strukturno postavljena( hvala svima nosiocima dužnosti: predsjednicima Regija, zonskim predsjednicima, voditeljima timova ( GAT-GST, GMT,GLT), tajniku Distrikta, voditeljima projekata.
Ponajviše, hvala vama moji predsjednici klubova. Vi ste taj kapacitet koji je ovu godinu podigao na ljestvicu uspješnih perioda našeg razvitka kao društvene skupine, humanitarne organizacije i zajednice visoko svjesnih osoba koje teže društvenom boljitku i povećanju stupnja kolektivne sreće.
Dragi moji svi, učinili ste mi veliku čast dajući mi povjerenje vođenja Distrikta 126 u godini 2018./2019.
Ostvareni su svi postavljeni ciljevi s početka lionističke godine: povećanje članstva, etabliranje jednog ( muškog ) kluba, edukacije koje su bile organizirane kao poticaj motiviranosti pohađalo je 10% članstva, povećanje LEO članstva je 100%. Održali smo kroz naše klubove oko  500 aktivnosti i humanitarno dodijelili  oko 2.100.000 kn. Održali smo međunarodni simpozij u Zagrebu New Voices New Forces, potakli smo osnutak još jednog ( ženskog kluba ) u Bjelovaru čiji će charter biti u idućoj lionističkoj godini. Održali smo po planu tri proširena Kabineta guvernerice, vrlo uspješnu distriktualnu Konvenciju u Valpovu. U tijeku je projekt " Kamp mladih" a naši lionsi ovaj trenutak pronose naše zastave kroz Milano , grad domaćin svjetske Lions konvencije u Milanu 2019.
Postigli smo domaćinstvo EU Forum 2021, jedrili smo na našoj Regati 21. po redu. O, kakva godina. Godina za pamćenje.
Dragi moji, puno je ljudi dalo maksimum svog potencijala u ovoj godini. Djelomično sam se nagradama, zahvalama i pohvalama zahvalila na radu u protekloj godini. Neke sam nagrade i priznanja morala odgoditi za jesenski susret u Iloku jer nisu zbog administrativnih barijera stigle do dana kada je održavana naša Konvencija, ali red je, prilika i čast mi je na ovaj način imenovati nagrađene.
Međunarodno priznanje internacionalne predsjednice i Nagradu Guvernerice D 126 zaslužuju:
1.Za izvrsnost u organizaciji Kabineta Guvernerice D - 126 Hrvatska nagrađuju se
LC Novigrad, Novigrad
LC Zrinjevac Zagreb,
LC Sv. Vlaho Dubrovnik.
2. Za izvrsnost u organizaciji Lions konvencije D - 126 Valpovo nagrađuje  se :
LC Valpovo - Belišće
3. Za izvrsnost u organizaciji distriktualne, međunarodne Regate JEDRIMA PROTIV DROGE pohvaljuju se:
Grad Murter - prijatelj Lionsa
Đurđa Protić, LC Zrinjevac Zagreb - za izvrsnost u prezentaciji gastro tradicionalne kulture Republike Hrvatske
Ilijana Palčec, LC Zrinjevac Zagreb - za kvalitetnu medijsku vidljivost međunarodnog projekta: Regata JEDRIMA PROTIV DROGE
Mario Perica, za izniman rad na usklađivanju dokumenata D-126 sa GDPR (General Data Protection Regulation ) uredbom za zaštitu osobnih podataka EU i mogućnosti njezine provedbe i praćenja.

Veselim se prilici sve vas zagrliti i dodijeliti vam nagrade i priznanja.
Veselim se ponovnom susretu na jesen u Iloku na distriktualnoj aktivnosti  VINOGRAD DOBROTE  i 1. proširenom kabinetu Guvernera Darka Ćuruvije. Sretno Darko.
A, sad adio!
SVJESNOST JE SVJETLOST
Voli vas i poštuje ,
Sanja Paprenjak IPDG D-126 Hrvatska.