Povjerenstvo za razminiranje D-126 organiziralo predavanje “Djeca u opasnosti od mina”

LionsHR Adminis... 14 prosinca, 2018 - 09:41
Dana 16.11.2018.g. održano je predavanje o opasnostima od mina, pod nazivom “Djeca u opasnosti od mina”, u prostorima OŠ Ivana Kukuljevića u Belišću, u Osječko - baranjskoj županiji. Predavanju je prisustvovalo 150 učenika VI. - ih do VIII. - ih  razreda škole, s dijelom nastavnika.

Predavanje je organiziralo Povjerenstvo za razminiranje u međunarodnoj udruzi Lions klubova Republike Hrvatske uz pomoć Lions kluba Beli Manastir i Hrvatskog centra za razminiranje - podružnice Istok iz Osijeka.

U ime MUP-a RH, PU Osječko - baranjske, odjela PEZ bio je Dražen Čelik, a iz škole ravnatelj s nastavnicima.

Program se sastojao u predavanju o opasnostima od mina djelatnika PU OB odjela protueksplozijske zaštite,  predstavnika HCR-a podružnice Istok i Lions kluba Beli Manastir, Dubravka Krušarovskog.

Djeci je predočen minski problem grada Belišća, Osječko - baranjske županije i Republike Hrvatske, te načini ponašanja u minskom okruženju.
Predsjednik Povjerentstva
Dubravko Krušarovski