Povjerenstvo za prevenciju nasilja i očuvanje obitelji Regije jug pokrovitelj II. tradicionalnog humanitarnog teniskog turnira

Slika korisnika Branka Polić
Branka Polić 19 lipnja, 2023 - 21:17

Povjerenstvo za prevenciju nasilja i očuvanje obitelji Regije jug bio je pokrovitelj II. tradicionalnog humanitarnog tensikog turnira "Sportom protiv nasilja". Turnir je održan 18.06.23. na terenima Teniskog centra Firule u Splitu. Glavni organizator je bio LC Marjan uz Splitske liječnike tenisače. Tijekom cjelodnevnog turnira osoblje caffe bara Tenis i restorana Movi pružalo je svu logističku potporu. Sudjelovalo je 30 tenisačica i tenisača, a turnir je, uz lionse, pratilo mnoštvo naših sugrađana. Cijeli događaj je bio dobro medijski popračen. Osobito su se istakle članice LC Salona Solin, ogranak Makarska, koje su potakle i ostale tenisačice da se pridruže i podrže ovaj humanitarni cilj. Među tenisačima su bile i osobe s invaliditetom. Sva prikupljena sredstva namijenjena su Športskom savezu osoba s invaliditetom grada Splita, a za izradu nove, moderne web stranice. Bio je to veliki događaj, a vrijedan humanitarni cilj je ostvaren. Ponosni smo. SLUŽIMO!