Povjerenstvo za borbu protiv ovisnosti raspisalo poziv klubovima da se jave sa programima

LionsHR Adminis... 1 svibnja, 2018 - 11:46

Predsjednicima klubova D-126

Kao što znate regata pod geslom „Jedrima protiv droge“, je distriktrualna akcija kojom se skupljaju sredstva za borbu protiv ovisnosti o drogama.

Pozvani ste svi dati prijedloge Udruga na vašem području koje zaslužuju biti nominirane za sredstva, iz kojih bi se financirale:

•  preventivne aktivnosti u borbi protiv svih vrsta ovisnosti;
  •  rehabilitacija ovisnika o drogama;
  •  Uključivanje ovisnika nakon liječenja u društvenu zajednicu;
  •  Neki drugi oblik  borbe koji može pozitivno utjecati na borbu protiv ovisnosti

Pravo na sredstva imaju Udruge koje su registrirane za takvu djelatnost i koje imaju uredno poslovanje.

Sve ponude moraju uključivati  - opis rada udruge i plan rada sa posebnim financijskim planom o korištenju traženih sredstava.

Visina  sredstava ovisit će o financijskim rezultatima Regate  i dijelit će se ravnomjerno na sve 4 Regije.

O dodjeli sredstava i broju Udruga odlučuje Povjerenstvo od 5 članova koje čine 4 predstavnika regija i predsjednik Povjerenstva.

Prijedlozi se prosljeđuju RC vaše Regije.

Supotpisnici Ugovora o dodjeli sredstava su predsjednici lions klubova predlagatelja, odgovorne osobe u Udrugama i Guverner Distrikta 126.

Robert Vulić, predsjednik Povjerenstva za borbu protiv ovisnosti

Mladen Kajganić, Guverner Distrikta 126