Povjerenstvo za borbu protiv mržnje i LC Kontesa Nera organiziraju humanitarni recital Ljubav i život žene

LionsHR Adminis... 29 listopada, 2015 - 16:45

Povjerenstvo za borbu protiv mržnje i LC Kontesa Nera organiziraju humanitarni recital  Ljubav i život žene

Povjerenstvo za borbu protiv mržnje i nasilja Distrikt 126 Hrvatska i Lions Klub Kontesa Nera organiziraju humanitarni recital vokalne lirike „Ljubav i život žene“, utorak 27.10.2015.g., Muzej Mimara, Rooseveltov trg 5 u 19.30 sati.

Dio planiranih aktivnosti Povjerenstva u ovoj Lionističkoj godini je i nastavak  potpori djeci žrtvama obiteljskog nasilja Lešković kojima su namijenjena prikupljena sredstva od koncerta „Ljubav i život žene“ u izvedbi Olge Šober, nacionalne prvakinje opere, humanitarke i bivše guvernerice Distrikta i Olivere  Baljak, prvakinje drame Hrvatskog narodnog kazališta Ivana pl. Zajca Rijeka uz glasovirsku pratnju Filipa Faka.

Iskreno se nadamo, da ćete uživati u prekrasnoj izvedbi glazbenih umjetnika i istovremeno dati podršku projektu.

Ulaznice po 50 kn mogu se kupiti kod Rože Milčić, tel. 2313 137;

mob. 098 9252 884; e-mail: rozina.milcic@gmail.com; i kod članice Kluba