Porečki Lionsi ispratili staru i dočekali novu Lions godinu na brodu

LionsHR Adminis... 1 srpnja, 2015 - 22:05

U nedjelju 28.06. u Lions klubu poreč je izvršena primopredaja dužnosti između Borisa Jugovca predsjednika u prošloj Lions godini i novog-starog Predsjednika PDG Jusufu Šehanovića.

PDG Šehanović je predstavio svoj tim za vođenje kluba u Lions godini 2015/16 i zahvalio borisu za vođenje kluba u protekloj godini.

U predivnom okruženju Porečkog akvatorija na brodu našeg Borisa SV. Mauro uz večeru sa pogledom na vizuru Poreča uz prisustvovanje 50-tak Lionsa Poreča,Pule i Novigrada i njihovih supružnika i prijatelja te donatora.

Uz opuštenu atmosferu kojoj je doprinio naš saša sa svojom gitarom i dobar bend  izvršena je primopredaja i dodjela zahvalnica donatorima koji su nas cijelu godinu podržavali u našim akcijama naročito na našem humanitarnom balu.

Još jedno prelijepo večer porečkih Lionsa i prijatelja, za pamćenje.

Hvala Borisu za sve što je napravio u protekloj godini , a naročito njegovoj posadi na dobrim brancinima i plovu oko Poreča.