Ponovimo akciju "1200 ruku 1200 poklona potrebitima" u pred Božićno vrijeme

LionsHR Adminis... 23 studenog, 2017 - 23:01

Dragi  Lions prijatelji,

prošle Lions godine provodili smo akciju  pod nazivom  „1200 ruku - 1200 poklona potrebitima“,  u kojoj smo ostvarili neposredni kontakt s potrebitim članovima naše zajednice, propitivali se za njihove potrebe i darivali ih.

Ove godine, potaknuti rezultatima u toj akciji i ostvarenim kontaktima,  druženjima koja su nam ispunila srca u pred Božićno vrijeme,  ponovo predlažemo, uz preporuku Guvernera D-126 Hrvatska  Mladena Kajganića,  da ponovimo tu istu akciju u koju bi uključili i darivanje djeci oboljeloj od teške maligne bolesti i oboljelim od dijabetesa.

Osnova ove akcije je da svi  članovi Lions Distrikta 126 Hrvatska nas 1200  učinimo jedno dobro djelo djetetu ili odrasloj osobi kojemu je pomoć ili barem topla riječ potrebna.Ako budemo služili 1200 potrebitih u našoj zajednici učinit ćemo veliku stvar prije svega tim ljudima.

Predložena akcija je u skladu sa novom strategijom i ciljevima LCI koji uključuju provođenje aktivnosti služenja u zajednici što je jedan od osnovnih zadataka Global action teama (GAT) u sklopu kojeg djeluje i Global service team (GST).

Stoga molim članove i klubove na nivou cijeloga Distrikta da to ponovo bude naša zajednička akcija koju bi proveli uoči Božića i ostvarili neposredni kontakt družeći se s potrebitima.

Molim vas da ukoliko se odlučite na provođenje ove akcije da nakon provedbe dostavite kratki izvještaj o njezinim učincima kao i nekoliko slika na mail vesna.grubic@koncar-kev.hr ili tajnik@lions.hr kako bi ista bila objavljena na www.lions.hr  kao i obavezno da ju upišete u Activity report na MyLci stranici kako bi se mogli bilježiti rezultati na nivou LCI.

U nadi da ćete prihvatiti ovu ideju i planirati ovu akciju,  lijepi pozdrav svima, unaprijed vam zahvaljujem.

Služimo!

Anđeli humanosti !