Pomozimo našem bratu Kazimiru kupovinom slika

LionsHR Adminis... 13 svibnja, 2013 - 21:38

Dragi i poštovani Lions prijatelji,

krajem prošle godine naš brat Kazimir Kišasondi doživio je težak srčani udar.

Njegovo sadašnje stanje izuzetno je teško, te iziskuje dugotrajno liječenje i rehabilitaciju (trenutačno je u Krapinskim Toplicama). Situacija u kojoj se našao iziskuje znatna financijska sredstva.

Pozivamo Vas da pomognemo svi zajedno našem bratu s nadom brzog oporavka, te da ce naš iskaz prijateljstva i solidarnosti na djelu potvrditi vjeru u ljudske vrijednosti u Lions obitelji.

Iskreno želimo našem bratu Kazimiru povratak osmjeha na lice, te da ponovo

svojim kistom oplemenjuje našu svakodnevicu. Naime, brat Kazimir je istovremeno i

samozatajni likovni umjetnik. U svom dosadašnjem radu, opusu, nastao je znatan broj likovnih dijela,među kojima zasigurno možete pronaći i neka po Vašem ukusu.

S toga Vas pozivamo da eventualnom kupnjom slika i na drugi način pomognemo u

njegovoj teškoj životnoj situaciji uvjereni svjedočenju slogana „Mi služimo“.

Uplate možete realizirati na:

Lions klub Sv. Nikola Varaždin

HR-42000 VARAŽDIN

Aleja kralja Zvonimira 1

Ž.R: 2489004-1120004781

Opis plaćanja: Za brata Kazimira

U Varaždinu, 23.4.2013.                                                       Predsjednik LC Sv.Nikola

Darij Milković