Pogled na golf 2024.

Slika korisnika Robert Sedak
Robert Sedak 31 svibnja, 2024 - 13:20

Humanitarna akcija Pogled na golf 2024. započela je pozivom na uplatu donacija za Udrugu Pogled Nedelišće na račun akcije 20. svibnja 2024. s trajanjem do 30. lipnja 2024.
Članovi LC Zrinski Čakovec pozvani su dopisom da animiraju svoje prijatelje i poznanike i zamole ih za novčanu pomoć udruzi koja brine o djeci s autizmom. To je naša tradicionalna akcija koja je se ove godine održava po 6. puta. Ove smo godine akciju, koja je prije trajala samo jedan dan, produžili na četrdesetak dana i time dali više vremena da se u nju uključi što više ljudi. Tijekom događaja uz XXX konvenciju D-126 u Toplicama Sv. Martin, a prilikom svečane večere u restoranu Terbotz uz dijeljenje tradicionalnih sireva TUROŠ, prikupljani su dobrovoljni prilozi za akciju.
Glavni događaj akcije, igranje golfa, odvio se u nedjelju 26. svibnja 2024. od 15 sati na golf terenima uz Bazene Marije Ružić u Čakovcu i uz prisustvo članova Udruge pogled. Akciju je podržala svojim dolaskom i gradonačelnica Ljerka Cividini sa suradnicima. I sudionici XXX. konvencije lions klubova D 126 Hrvatska pridružili su se akciji. Prilikom povratka kućama, nakon konvencije iz Toplica Sv. Martin, stali su u Čakovcu igrom i prilozima pomogli uspjehu akcije. Između ostalih, u Čakovcu smo pozdravili guvernera Stanića i 1. viceguvernera Vulića sa suprugama, te novoizabranu 2. viceguvernerku Mirjanu Čusek Slunjski.
Koristeći izdanu dopisnicu Hrvatske pošte povodom XXX. konvencije lions klubova D-126 Hrvatska u srijedu 29. svibnja 2024. poslali smo dopis svim hrvatskim lions klubovima da se pridruže akciji.
Akcijom smo do sada prikupili više od 1.000,00€.
Čakovec, 30. svibnja 2024.
Željko Palašek
Tajnik LC Zrinski Čakovec