Plemenitost Božića LC Kontese Nere

LionsHR Adminis... 5 prosinca, 2020 - 12:11

Plemenitost Božića

Vrijeme je darivanja, ove godine dragocjenije nego ikada, posebno onima kojima su podrška, nada i ljubav prijatelja potrebni. Članice LC Kontesa Nera posjetila je jednu divnu neobičnu petočlanu obitelj kojima Božić neće biti sretan jer im fali majka koja je unutar mjesec dana nakon dijagnoze zloćudne bolesti preminula. Ostavila je četvero malodobne djece najmlađeg sinčića od 8 mjeseci i supruga, visoko obrazovanog, koji se o njima brine. Mama im iz dana u dan sve više fali ali se hrabro nose s tragedijom. Predali smo im darove, bilo je lijepo i dirljivo. Čavrljali smo i upoznavali se. Mi smo ih upoznali sa vrijednostima lionizma na svim razinama, a oni nama o svom životu. Od srca se zahvaljuju svim dobrim ljudima koji su im podrška u ovim trenucima.

Na odlasku smo im poželjeli svu sreću i zdravlje u životu i neka im samo dobrota bude na putu.  Bile smo sretne i ispunjene da smo im barem malo pomogle.

Zagreb, 05.12. 2020.g.