Petra Angebrandt predsjednica Leo distrikta čestitala Božić i Novu godinu

LionsHR Adminis... 2 siječnja, 2013 - 18:52

Dragi hrvatski Leići, dragi hrvatski Lionsi,

Božić je vrijeme darivanja, vrijeme ljubavi, ljudske topline i razumijevanja. Vrijeme kada na trenutak zastanemo sa svojim životima, svakodnevnim obavezama, brigama i patnjama, te se osvrnemo oko nas i pogledamo one ljudi koji nisu rođeni pod sretnom zvijezdom i koji ne mogu pobjeći od svojih briga i patnji, a što je još tužnije, ne mogu ih niti riješiti. Tada snagom naše volje, odlučnošću, ljubavlju i toplinom malih dijela činimo i njihove probleme, brige i patnje manjima, a ponekad neke i u potpunosti uklonimo. Leo klubovi cijele Hrvatske pokazali su upravo tu snagu, moć i energiju, te su usrećili mnoge obitelji, utoplili brojne domove, izmamili osmjehe na dječjim licima i svima njima učinili ovaj Božić posebnim.

Stoga, dragi moji Leići, dragi moji Lionsi budite ponosni, budite veseli i slavite dolazak maloga Isusa u naše živote. Svima Vama želim sretan i blagoslovljen Božić, ljubav i blagostanje u novoj 2013. godini, kako u privatnom tako i u poslovnom životu, te pregršt novih akcija kojima ćemo polako ali sigurno mijenjati svijet u kojemu živimo.

Vaša,

Petra Angebrandt,