Panonska mornarica 2016. postala je učešćem LC Tuzla međunarodna akcija LC Waldinger - Osijek

LionsHR Adminis... 8 ožujka, 2016 - 23:14

Panonska mornarica 2016. postala je učešćem LC Tuzla međunarodna akcija LC  Waldinger - Osijek

U Vukovaru je 06.03.2016 g. održana 2.plov Panonske mornarice od Vukovara do Muzeja vučedolske kulture sa novim električnim brodom Bajadera. Nakon toga je 80 sudionika iz 22 kluba Hrvatskih Lionsa posjetilo Muzej vučedolske kulture gdje su bili oduševljeni viđenim, a nakon toga su se provezli vlakićem do Memorijalnog groblja hrvatskih branitelja u vukovaru,vodotornja do Aleje Lionsa gdje su posađene tri lipe od kojih su jednu zasadili predsjednik i past predsjednik LC Tuzla iz BIH i tako se time krug zemalja od Slovenije, Makedonije i Hrvatske proširio i na Lionse BIH-a što nam je posebno drago.

Nakon Aleje lionsa pošlo se u hotel lav gdje je bio priređen ručak i za zabavu zadužen dobar bend Čarli Braun koji prati Lions klub Vukovar koji je bio odličan domaćin uz glavnog organizatora LC Waldinger i RC Damira Šterijeva.

Akcija je imala i humanitarni karakter o čijem rezultatu će LC Wadinger naknadno izvijestiti.

Hvala svima na gostoprimstvu.

UČESTVOVALI SU ČLANOVI SLJEDEĆIH KLUBOVA:

1. LC OSIJEK WALDINGER

EX LC ĐAKOVO BUGA,
KOJE SU NOVČANOM DONACIJOM PODUPRLE AKCIJU,
NAŠIM PRIJATELJIMA KOJI SU BILI SA NAMA,
PRIJAVLJENIMA KOJI SU IZOSTALI IZ OBJEKTIVNIH RAZLOGA, A BILI SU U MISLIMA SA NAMA.

PLOVIDBA I DRUŽENJE BILI SU U SPOMEN I SJEĆANJE, IZMEĐU PRVE I DRUGE PANONSKE MORNARICE, PREMINULOM MILETU DUMANČIĆ, ČLANU LC OSIJEK WALDINGER.

Organizator:
Predsjednik regije istok