I ove godine zajedničko druženje Regije Zapad

LionsHR Adminis... 4 siječnja, 2014 - 17:34

Zahvaljujući trudu i angažmanu Predsjednice LC Rijeka, PDG Olge Šober, članovi Regije Zapad ponovno su imali prilike družiti se pred Božićne i novogodišnje blagdane.

U vrlo ugodnom ambijentu broda-restauranta "Nina", usidrenog u luci Rijeka, tridesetak lionsa i prijatelja Primorsko-goranske i Istarske županije uživalo je u ribljem meniju od četiri slijeda za vrlo prisupačnu cijenu. Uz PID Bojana Šobera, 2 viceguvernera Daria Bognola, PDG Olge Šober, Predsjedavajućih Zona Branke Crnković-Stumpf i Lidije Starčević te RC Darka Ćuruvije poseban dragi gost bio je i Goran Šarić iz Splita, predstavnik Distrikta na Mediteranskoj konferenciji.

A bili su tu članovi LC Rijeka, LC Poreč, LC Lovran, LC Sušak, LC Opatija, LC Korzo, NCLC Adriatic. Zanimljivost večeri bilo je i izvlačenje blagdanskih darova.

Nekoliko sati druženja proletilo je za tili čas u toploj atmosferi druženja i uz riblje delicije i vino. Nadamo se da će se ovo druženje, sada već tradicija, nastaviti i iduće godine.

Vesele Božićne blagdane i sretnu Novu 2014 godinu svi prisutni zaželjeni su i svim Lionsima Distrikta i Internationala.