I OVE GODINE USPJEŠNA HUMANITARNA AUKCIJA LEO KLUBA ŠIBENIK

LionsHR Adminis... 29 veljače, 2012 - 17:43

24. veljače u Gimnaziji Antuna Vrančića održana je vesela i, možemo si dopustiti reći, neobična manifestacija. Nije ovo prvi put da se održala, no iz godine u godinu sve nas iznenade točke kojima se gimnazijalci predstave na Humanitarnoj aukciji povodom Valentinova. Na našoj aukciji ne prodaju se nikakvi antikni predmeti, već naši razredni kolege. Oni, uz glazbenu podlogu, pokazuju sve svoje svijetle strane (od razvijenosti tijela i plesnih vještina do mašte i inovativnosti u koreografiji) i na taj si način podižu cijenu. Licitiranje počinje od 20kn, a grupe se nerijetko prodaju za više od 150 ili čak 200kn. Na kraju aukcije žiri, sastavljen od profesorica i učenica odluči kome idu, a hostese dodijele, lente za Mistera aukcije, Najmaštovitije i Najsimpatičnije momke. Za sve učenike Gimnazije organiziran je i after party u caffe baru Godimento.

U ovoj a(u)kciji sakupljeno je 1500 kn.