Otvorena izložba Lions foto natječaja

LionsHR Adminis... 4 svibnja, 2014 - 23:04

U subotu 26. travnja 2014. u Đakovačkom Domu kulture otvorena je 4. izložba Lions foto natječaja. Lions klub Đakovo u suradnji sa foto-kino klubom iz Đakova osigurali su lijepi prostor Doma kulture koji je prilagođen izlaganju slika, a laureati i ostali članovi Lions klubova pohodili su ovaj lijepi događaj. Iako iz opravdanih razloga pobjednica ovogodišnjeg natječaja Marnela Rosso nije mogla nazočiti, prvu nagradu preuzela je njezina kolegica iz LC Gea Osijek Edita Vranješ. Jako nam je drago da su nositelji druge nagrade, Silvija Butković (LC Buga Đakovo) te trećeplasirani Dubravko Krušarovski (LC Beli Manastir), Sandra Šavorić (LC Popovača) bili nazočni svečanosti i primili svoje nagrade. Također trećeplasirana Ivana Juričić Boić nije bila na svečanosti ali je njena obitelj posjetila izložbu dan ranije.

Uz jako lijepi program osnovne glazbene škole Ivana Gorana Kovačića iz Đakova s kojima imamu tijesnu i dugu suradnju, svečanost je protekla u svečanom i vedrom raspoloženju.

Izložbu je otvorila Iva Angebrandt predsjednica Zone IV Regije Istok.