Otvorena izložba Foto natječaja

LionsHR Adminis... 21 travnja, 2013 - 21:08

U subotu, 20. travnja 2013. je u Đakovu održano otvaranje izložbe fotografiaj foto natječaja. U nazočnosti VDG Nade Arbanas i uz nazočnost članova Lions klubova kao i ostalih posjetittelja, po treći puta je postavljena i otvorena izložba fotografija naših članova iz cijelog Distrikta. Izložbu je otvorila VDG Nada Arbanas na vrlo atraktivan način, načinivši fotografiju okupljenih u trenutku samog otvaranja.

Od pristiglih pedesetak radova iz petnaest LIons i jednog Leo kluba, nije bilo lako izabrati pobjednika. Dario Bognolo, Damir Lovreković, Boris Karša, Vedran Metelko i Branko Dragičević su svojim glasovima pobjedu dodijelili Silviji Butković iz LC Buga Đakovo. LC Đakovo je kao organizator ovog Distriktualnog projekta osigurao lijepi prostor i profesionalnu opremu fotografija. Štampan je i katalog sa radovima svih autora koji će biti ponuđen na Konvenciji.