Otvoren međunarodni Lions kamp mladih u Poreču

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 24 srpnja, 2023 - 18:38

U Poreču je jučer otvoren međunarodni kamp mladih u Poreču u naselju Lanterna.

na otvaranju su bili članovi Lins kluba Poreč, a mlade je pozdravio Slavoljub Katančević predsjednik porečkog kluba.

Mladi su nam došli iz : Mađarske,Finske,Njemačke,Izraela,Norveške,Nizozemske,Turske,Austrije,Poljske,Belgije,Italije Danske,Švicarske,USA,Francuske i Hrvatske uz 4 naša mentora Vida,Antonia,Maju i voditeljicu kampa Saru.

Bit će to novo predivno iskustvo zajedničkog druženja.

Program je više nego bogat: Izlet brodom Sveti Mauro do Rovinja i kupanje u Vrsaru,posjet Aquaparku Istralandija uz obilje uzbuđenja na raznim aqua spravama,posjet Domu za starije u Poreču gdje će provoditi humanitarna akcija pomaganja i druženja sa starijim osobama, razgledavanje Poreča, te razne radionice na kojima će se učiti o Leo i Lions organizaciji, puno zabave, druženja i međusobnog upoznavanja.

Ponosni smo što organizirama ovaj predivan projekt LCI.