OSNOVAN LC POPOVAČA

LionsHR Adminis... 8 ožujka, 2010 - 20:09

Početkom ožujka, 02.03. ove godine, prisustvovali smo prekrasno organiziranoj osnivačkoj skupštini novoga LC Popovača. Naše drage članice LC Vereucha iz Virovitice, u prostoru Gradske knjižnice i čitaonice okupile su 30 novih članova. Pod njihovim sponzorstvom i vodstvom guiding liona, RC Elvire Koić i Katerine Petrović, predsjednice LC Vereucha koja će ujedno biti i "kuma" novoga kluba, nema sumlje da će ovaj novi 64. klub u našem distriktu biti jednako uspješan kao što je i klub koji ih je osnovao. Upravo je u pripremi Charter night novoga kluba te ćete na vrijeme dobiti pozive da se pridružite svečanosti i čestitate novim članicama i članovima LC Popovače ulazak u lions organizaciju.

Hvala svim članicama LC Vereucha, a posebno Elviri i Katarini na iznimnom trudu da ovako uspješno organiziraju novi klub.

DG Darko