Održano bratimljenje LC Mileva Marić Anštajn iz Novog Sada i LC Novigrad, a navečer Lions bal LC Novigrad

LionsHR Adminis... 5 lipnja, 2018 - 16:15

U subotu 02.06.2018 g. uz prisustvo dužnosnika D-126 i gradonačelnika Novigrada Antea Milosa u Novigradu je održano bratimljenje ženskog LC Mileva Marić Anštajn iz Novog Sada i LC Novigrad. Predsjednice klubova Ivana Macedonic Eremić i Ivanka Posavčević su potpisale povelju o bratimljenju. Tom svečanom činu su prisustvovali članovi oba kluba kao i mnogobrojni gosti iz drugih Lions klubova. Ovim činom klubovi su se obvezali učiniti daljnje korake međusobne suradnje na promicanju Lionističkih ciljeva u korist oba grada  odakle dolaze.
Navečer je u Umagu u Hotelu Garden Istra održan Lions bal LC Novigrad uz prisustvovanje mnogobrojnih gostiju i Lionsa iz Zagreba, Rijeke, Opatije, Poreča, Pule i gošći iz Novog Sada.
Uz obilje zabave i dobrog raspoloženja Lionsi i njihovi gosti su obavili humanitarne ciljeve na balu kroz kupovinu lutrije, aukciju slika i vina, kupovinu vina čime je prikupljen značajan iznos za financiranje potrebitih Novigrada, Buja i Umaga kao i kupovinu 3D printera za osnovne škole na tom području.
Sve u svemu jedno prekrasno druženje sa humanitarnim ciljevima.